Altındağ Bebek ve Çocuk Kütüphanesi

Bebeklerin ve çocukların ihtiyaçlarını düzenlemek ve bu doğrultuda çocukların sosyalleşip birbirleri arasında iletişim ve etkileşimlerini erken yaşta kurmaları amacıyla kurulmuştur. Daha bilinçli, başarılı ve mutlu bir gelecek için uygun bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda erken yaşta kitap okuma alışkanlığını kazanmayı hedefleyen bir mekandır. 0-5 yaşlarına uygun olacak şekilde gelişimlerine yönelik oyuncakların bulunduğu alanlar mevcuttur. Yaşlarına uygun mobilyaların olması ve tuvalet eğitimi ile bebek bezi değişim alanları olması bebekler ve çocuklar için uygun olanaklar sağlamaktadır. Altındağ Bebek ve Çocuk Kütüphanesi sadece bebek ve çocuklar için değil anne adayı ve ebeveynler için de gebelik eğitimleri ve sağlıklı iletişim-etkileşim imkanı sağlamaktadır.

Biz PEDİKO ailesi olarak bebek ve çocuk kütüphaneleri kurmaktayız. Bebek ve Çocuk Kütüphanelerinde farklı tasarımlar sunmaktayız. Çocuklarımıza uygun koşulları sağlayarak kütüphanelere gitme isteği oluşturuyoruz ve orada hem kendilerini geliştirecek hem de sıcak bir ortam sağlamayı hedefliyoruz.
Çankırı’da bulunan Dünya’nın ilk uçak çocuk kütüphanesini biz kurduk.
Yaptığımız her kütüphaneyi farklı temalı ve farklı tasarımlarımızla birlikte en iyi fiyat performansını birleştirerek uzman kadromuzla beraber yeniden tasarlayarak ya da yeni bir kütüphane yaparak sizlere sunduk. Uzman kadromuz ve danışmanlarımızla beraber hayalini kurduğumuz tasarımlarımızı kendi fabrikamızda üreterek, kütüphanelerde ekiplerimizce montajı yapılıp hayata geçiriyoruz.

Altındağ Bebek ve Çocuk Kütüphanesi galerisini buradan inceleyebilirsiniz.

Sizlerde bizimle beraber hayallerinizi hayata geçirip hem çocuklarımız için hem ailelerimiz için kütüphane kurmak isterseniz PEDİKO ile iletişime geçebilirsiniz.

Pediko ile hayat daha güzel…