Kreş Masa Sandalye

Kreş Araçları (Masa/Sandalye/Dolap)

Günümüzde okuma çağına yaklaşan çocukların iyi bir eğitime hazır olmaları için kreşler kurulmaktadır.  Aileler için seçilecek kreş çok önemlidir. Onların bir kreşte en çok dikkat ettikleri konulardan birisi de kreşin içinde bulunan mobilyalardır.

Kreş mobilyaları nasıl olmalı sorusuna cevap arayan işletmeciler ilk olarak internete göz atmaktadırlar. İnternette ucuz ve güzel görünen kreş masa sandalyeye bakan müşteri bunları bilinçsiz bir şekilde açtığı kuruma getirerek kreşin tasarımını yanlış bir şekilde kurgulayabilmektedir. Oysaki kreş masa sandalye ve daha birçok mobilya seçeneği sunan Pediko, kreş veya gündüz bakımevinin eğitim koşullarını inceleyerek ona göre müşterisi ile bir model belirlemektedir. Kreş ve anaokulları için tasarımı ve ergonomik olması nedeniyle Pediko kreş masa sandalye sıkça tercih edilen ürünlerdir.

Kreş Mobilyası Nasıl Olmalıdır?

Kreş mobilyası bir çocuğun rahatlıkla kullanabileceği bir şekilde tasarlanmış olmalıdır. “Kreş masa sandalye” arama motorlarında en çok kullanılan terimlerden biridir. O yüzden bu yazımızda daha çok masa ve sandalye, dolap gibi temel kreş mobilyası konusuna değineceğiz.

Kreş Masa Sandalye

Masa çocukların anaokulu ve kreşlerde resim yapmasını, kitaplara bakabilmesini ve hobileri yapabilmesini sağlar. Kreş masası çocukların yaş ve boylarına uygun olmalıdır. Pediko, masa ve sandalyeleri doğal ahşaptan üretir.  Pediko’da üretilen kreş masası;

-Kenarları yuvarlatılmış  olup tablası mdf malzemeden üretilebilir. Masa ayakları kaliteli profil malzemeden üretilip isteğe göre ahşaptan yapılabilir.

-Ayarlanabilir plastik pabuçlara sahip.

-Altıgen, Sekizgen, U şeklinde, Pisagor, Dünya, Orman ve Gemi şeklinde masalarımız mevcuttur. Masa kendi içinde modüllere bölünebilir ve o şekilde de kullanılabilir.

-Masa renkleri siparişe göre düzenlenebilir.

-Yemekhane, bahçe ve toplantı masaları proje bazında üretilir.

– Dünya standartlarının üzerinde olan Pediko kreş masaları kanserojen madde içermeyen sağlığa zararsız ürünlerdir.

Kreş sandalyesi plastik veya ahşap olabilir. Örneğin gürgenden yapılan sandalye suya karşı hassastır.  Plastik sandalyenin fiyatını ise gramajı belirler. Pediko kreş sandalyesi;

-Zürafa, Meyve, Çiçek, Ev temalı sandalyeler Pediko tarafından tasarlanır. Kreş masası ile uyumlu olarak istenilen renge göre sınıf sistemleri için üretilebilir.

-Müthiş sağlamdır.

-Sırt kısmı ahşap veya plexi malzemeden yapılabilir.

– Yüksek kalitede ahşap tutkalı kullanılır.

Kreş Dolap

Çocuk dolabı çocuğun eşyalarını/oyuncaklarını koyabileceği bir bölmedir. Dolabın kenarları PVC ile yumuşatılabilir. Tek kapaklı veya çift kapaklı olarak ihtiyacınıza uygun istediğiniz ebatlardaki dolapları sipariş verebilirsiniz. Pediko tarafından üretilen kreş dolabı;

-2,4,6,8 kapaklı dolapların dışında raf, çekmece ile entegre edilmiş dolap sistemleri şeklinde de üretilebilir.

-Kilitli dolap sistemleri şeklinde olabilir.

– Hiçbir zararlı boya ve madde içermez.

Pediko

1998 yılında kurulan şirket, yılların verdiği tecrübeyle anaokulu projelerinin yanında kreşleri, kütüphaneleri ve müzeleri tasarlar. Her mobilya kreş sınıfı modeline göre tematik olarak üretilebilir.

Sıfırdan anahtar teslim kreş projesi yapan Pediko, kreşi inceleme sırasında önce kreş sahibi/işletmecisi ile danışarak ona göre mekân ölçüsü alır. Mekân ölçüsü alınan kreş için temaya uygun bir model belirlenir. Modeli belirlenen kreş artık kreş masa sandalye gibi mobilya malzemelerinin seçimi için uygundur. Seçilen masa, sandalye, dolap, puf, minder, pano, ayna, kitaplık, oyun evi gibi kreş mobilyasının grafik tasarımı ve çizimi Pediko şirketinde gerçekleştirilir. 3D modeli alınan tasarımlar doğrudan atölyeye cnc cihazına gönderilir ve burada kalıbı çıkartılır. Kalıbı belirlenen kreş araç ve gereçleri en son teknolojiye sahip makineler yardımı ile kesilip biçime sokulur. Kreş malzemeleri monte edilecek yere doğru anahtar teslim projelerde taşıma aşamasında zarar görmemesi için nakliye aracımız ile gönderilir. Kuruma gelen kreş donanımı bina ve/veya bahçeye monte edilir.

Okul tasarımlarımız için tıklayınız. Eğer siz de kreşinizdeki malzemelerin uzun süreli kullanımından yana iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.