Kreş Yapan Firmalar

Kreş Yapan Firmalar

Modern ve stil sahibi bir anaokulu veya kreş kurmak isteyen işletmeciler genellikle işe nereden başlayacaklarını bilemeyebilirler. Anahtar teslim kreş yapan firma sayısı azdır. Tematik anahtar teslim kreş yapan firma bulmak zordur. Neyse ki Pediko 20 yıllık tecrübesi ile modern, şık ve sürdürülebilir kurumlar yaratır. Kreş danışmanlık işinde de yardımcı olan firma, girişimcileri memnun edecek mekânlar yapar. Türkiye genelinde 1000’den fazla anaokulu kurulumunu gerçekleştiren şirket her şehre tasarım ve üretim hizmeti sunmaktadır.

Pediko kreş malzemeleri, mobilyaları, oyuncakları, oyun alanları ve mühimmatları üretir. Pediko gerek okul öncesi kurumun mobilya araçları, gerekse anaokulu bahçe tasarımı araçları gibi ihtiyacınız olan kreş altyapı malzemelerini sağlar.

Kreş Malzemeleri

Klasik yaklaşımların aksine genç ve rengârenk mekânlar dikkat çeker. Kreş malzemeleri ne kadar ergonomik ve uzun ömürlü olsa da renkli ve dikkat çekici tasarımlar çocukların o eşyaya ilgi göstermesini sağlar. Özgün tasarımlar ortaya çıkaran Pediko, girişimcilerin hayalindeki tasarımları da çizip üretebilir. Aktivite dünyalarını geliştiren oyun araçları, masalar, sandalye, dolaplar, raflar çocukların okula istekli bir şekilde gitmelerine sebep olur.

Kreş kurulumu denince sadece oyuncak ve mobilya akla gelmemelidir. Kreşin içindeki müdür ve eğitim görevlilerinin de zevklerine uygun döşenen ofis mobilyaları da Pediko tarafından sağlanır. Toplantı odalarındaki kalemlik de dahil akla hayale sığmayacak oyun atölyeleri, bahçe oyun parkları da firma tarafından temin edilebilir.

Pediko Kreş Açar

Kreş açarken proje bazında çalışmak isteyen girişimciler anahtar teslim kreş konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş ile çalışabilirler. Bu niteliği sağlayan firma olan Pediko, mekân sahibi/işletmecisi ile birebir görüşmelerde bulunarak onların fikirlerine önem verir. Mekân keşfi için daha önce seçilmiş meskenin kreş için uygun hale getirilmesine yardımcı olur.

Alınacak materyaller, çizilecek ve üretilecek mobilyalar uzman ekip sayesinde hızlı bir şekilde ortaya çıkarılabilir. Kreşin açılacağı yere bizzat giderek odaların, ofisin, koridorların, yemekhanenin, lavaboların ve de bahçenin bütün tasarım planını ortaya çıkararak malzeme listesini belirler. Şirket malzemeleri sıfırdan tasarlayıp 3D modellemesini ortaya çıkarır. Kreş mobilyalarını kendi atölyesinde üreten firma, kreş materyallerinin boya-badana, montaj işlerini de yapar.

Pediko ile dizayn edilen kreşler güvenli ve güzeldir. Anaokulu ve kreş araçlarını sunan firmanın daha önce yaptığı okul görselleri için tıklayınız.